SOLIDNE NIEZAWODNE KOLOROWE

Connection to the future...

PCE Polska to przedsiębiorstwo o profilu produkcyjno-handlowym, które już od 1994 roku dostarcza Klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości osprzęt siłowy. Nasza firma należy do międzynarodowej grupy PCE i jest polskim odziałem firmy PC Electric GmbH z siedzibą w Austrii. Od wielu lat rozwijamy się, dążąc do sukcesywnego doskonalenia swoich produktów i usług, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką. Decydując się na współpracę z nami zyskujecie Państwo nie tylko najwyższej jakości, stabilne i bezpieczne rozwiązania od uznanego producenta elektrotechniki, ale również profesjonalną obsługę, szybką realizację zamówień i możliwość indywidualnego dostosowania produktu do wymogów przyszłego użytkownika.

Niezwykle bogata i wciąż poszerzająca się oferta (w tym zestawy gniazdowe, rozdzielnice stacjonarne przenośne i podwieszane, gniazda i wtyczki przemysłowe, przedłużacze jedno i trójfazowe, osprzęt jednofazowy, łączniki krzywkowe oraz wiele innych) odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół techniczno-konstruktorski czuwa nad stałym doskonaleniem produktów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dotrzymać kroku wymogom rynku, zarówno w aspekcie technicznym, technologicznym, jak i cenowym.

Wyroby prezentowane w katalogach PCE są efektem nowoczesnej myśli inżynierskiej, a proces produkcji zawdzięczany jest w pełni zautomatyzowanym i precyzyjnym liniom produkcyjnym. Specjalizując się w osprzęcie siłowym zyskaliśmy perfekcję, która umożliwia nam tworzenie produktów doskonale sprawdzających się zarówno w przemyśle, na placach budowy jak i w instalacjach domowych. Produkty PCE są przystosowane do pracy w trudnych warunkach takich jak kopalnie, tunele, elektrownie czy przemysł ciężki.

Cechą wyróżniającą nas spośród producentów branży elektroinstalacyjnej jest nie tylko doskonała jakość wyrobów, ale także bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, co wynika z elastycznego systemu produkcji oraz świetnie opracowanych metod magazynowania. Duża wydajność i nieskomplikowany sposób przyjmowania oraz realizacji zamówień umożliwiają nam oferowanie przystępnych cen za produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Filozofia stałego rozwoju i podnoszenia standardów jakości nakłada na przedsiębiorstwo konieczność postępowania według z góry przyjętych zasad. Należy do nich dostosowanie procesów produkcyjnych do międzynarodowych standardów, orientacja systemu zarządzania całej firmy na działania progresywne, korzystanie z własnych, nowoczesnych laboratoriów i linii technologicznych. Przestrzeganie tych zasad owocuje licznymi sukcesami Grupy PCE oraz jej poszczególnych członków, a wśród osiągnięć polskiego oddziału możemy wymienić m.in. uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2010.

 

Dynamiczny rozwój firmy PCE Polska jest nie tylko zauważalny dzięki dużym osiągnięciom, takim jak rozbudowa zaplecza produkcyjnego, w tym:

● uruchomienie działu wtryskarek, który umożliwia produkcję komponentów montażowych w 2008 roku,

● powstanie nowej hali produkcyjnej w sierpniu 2010 roku,

● rozpoczęcie produkcji łączników krzywkowych serii MDC i ML,

● rozbudowa parku maszynowego i przeniesienie go do nowej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ponad 2700m2 w roku 2013,

To wszystko nie byłoby możliwe bez rozwoju sprzedaży krajowej i eksportu. Dzięki sukcesywnemu wzrostowi obrotów rośnie udział firmy PCE w rynku krajowym oraz w krajach Europy Wschodniej.

Obecnie możemy pochwalić się współpracą z największymi sieciami dystrybucji i grupami zakupowymi w Polsce, a także rozwijającym się eksportem. Nie można zapomnieć o korzyściach społecznych i gospodarczych, takich jak tworzenie nowych miejsc pracy w rozbudowywanych działach przedsiębiorstwa.