Connection to the future
PCE POLSKA
W czołówce branży

„Łączymy jakość z bezpieczeństwem, technologię z ludźmi, dziś z jutrem i to przez dziesięciolecia.”

PCE Polska to przedsiębiorstwo o profilu produkcyjno-handlowym, które już od 1994 roku dostarcza Klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości osprzęt siłowy.

Nasza firma należy do międzynarodowej grupy PCE i jest polskim odziałem firmy PC Electric GmbH z siedzibą w Austrii. Od wielu lat rozwijamy się, dążąc do sukcesywnego doskonalenia swoich produktów i usług, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką.

Niezwykle bogata i wciąż poszerzająca się oferta

  • zestawy gniazdowe
  • rozdzielnice stacjonarne, przenośne i podwieszane
  • rozdzielnice PV
  • gniazda i wtyczki przemysłowe
  • osprzęt jednofazowy
  • przedłużacze jedno i trójfazowe
  • łączniki krzywkowe
  • oraz wiele innych

Nasz zespół techniczno-konstruktorski czuwa nad stałym doskonaleniem produktów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dotrzymać kroku wymogom rynku, zarówno w aspekcie technicznym, technologicznym, jak i cenowym.

Specjalizując się w osprzęcie siłowym zyskaliśmy perfekcję, która umożliwia nam tworzenie produktów doskonale sprawdzających się zarówno w przemyśle, na placach budowy jak i w instalacjach domowych. Produkty PCE są przystosowane do pracy w trudnych warunkach np. w kopalniach, tunelach, elektrowniach czy przemyśle ciężkim.

Cechą wyróżniającą nas spośród producentów branży elektroinstalacyjnej jest nie tylko doskonała jakość wyrobów, ale także bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, co wynika z elastycznego systemu produkcji i świetnie opracowanych metod magazynowania.

Duża wydajność i nieskomplikowany sposób przyjmowania oraz realizacji zamówień umożliwiają nam oferowanie przystępnych cen za produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Grupa PCE

PC ELECTRIC, St. Martin, Austria

PCE POLSKA, Dzierżoniów, Polska

PCE MERZ, Gaildorf, Niemcy

PCE Sri Lanka, Sri Lanka

BRANDT GESMBH, Inzersdorf, Austria

MOSER Systemelektrik, Gaildorf, Niemcy SALZER, Rochlitz, Niemcy

1973

Założenie firmy

Polska

Siedziba w Dzierżoniowie

900

Pracowników w całej grupie

80%

Kontyngent eksportowy do ponad 100 krajów na świecie

7 lokalizacji

w AT, DE, PL i LK