Wspólne wartości kształtują nasze myśli i działania!

FILOZOFIA I WARTOŚCI PRZEWODNIE

Razem – dla przyszłości

 

Praca zespołowa – zaufanie w Rodzinie PCE
Pracownicy przedsiębiorstwa, którzy dążą do wspólnych celów, nie tworzą automatycznie zespołu, a już na pewno nie rodziny. Kluczowe słowa to duch pracy zespołowej, rozwój zespołu i zaufanie. Dlatego kapitał ludzki jest dla nas zawsze w centrum uwagi.

Duch zespołu jest najważniejszym i najbardziej obiecującym elementem w naszej rodzinie. Wspieramy poczucie wspólnoty i motywację wszystkich. Do celu prowadzą tylko różne, uzupełniające się umiejętności poszczególnych członków zespołu. Zespół jest wówczas rodziną i czuje się jak w domu. W PCE każdy pracownik jest zainteresowany i zaangażowany w sukces grupy. Dzięki temu istnieje wysoki poziom zaufania, motywacji, zaangażowania, a także efektywności.

W szerszym znaczeniu, duch zespołu PCE wykracza również poza firmę. Doskonale współpracujemy jako zespół z naszymi klientami, dostawcami i partnerami na tym samym poziomie i również tutaj okazujemy nasze wartości i szacunek.

Zrównoważony rozwój w połączeniu z innowacyjnością, dla większej przejrzystości.
W PCE bierzemy odpowiedzialność za lepszą przyszłość. Każde działanie ma swoje konsekwencje i wpływa na nasze istnienie. Dzięki otwartej komunikacji, jasnym strukturom i holistycznemu spojrzeniu możemy połączyć te wartości przewodnie i żyć nimi w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób uda nam się stworzyć większą świadomość na rzecz lepszego jutra. Dajemy dobry przykład i budujemy zaufanie do tego, co robimy i do naszych produktów.

Całkowite zadowolenie klienta to priorytet!
Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy klient jest zadowolony z naszych usług i produktów. Zawsze staramy się sprostać temu zadaniu i stale optymalizować nasze produkty i nasz asortyment. Asortyment produktów PCE przekonuje wysoką jakością w przystępnej cenie. Poza tym PCE oznacza wysoką niezawodność, szybkość i indywidualne rozwiązania dla każdego Klienta.


Nasza wizja:
PCE łączy to, co do siebie należy!
Jakość z bezpieczeństwem, technologia z ludźmi, dziś z jutrem i to przez dziesięciolecia. 

Nasze hasło przewodnie to: „Connection to the future” – „Połącz się z przyszłością”.