Elektromobilność
INFRASTRUKTURA ŁADOWANIA eMOBILITY
Łatwa obsługa, bezpieczeństwo, niezawodność. Podłącz-ładuj-gotowe!

Właściwe rozwiązanie do ładowania dla Państwa potrzeb.

Łatwa obsługa

Niedrogi WALLBOX EV11 doskonale nadaje się zarówno do użytkowania w sektorze prywatnym, jak również na firmowych miejscach parkingowych. Solidny i kompaktowy w swoim wyglądzie zapewnia wygodne ładowanie w każdym jego aspekcie. Dobrze widoczna sygnalizacja LED informuje o statusach ładowania. Funkcjonalna forma obudowy pozwala na odwieszenie zamontowanego na stałe przewodu do ładowania bezpośrednio na WALLBOXIE EV11. Takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowych uchwytów, pozwala na szybkie i wygodne schowanie przewodu, który w każdej chwili może zostać użyty do procesu ładowania.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

WALLBOX EV11 jest gwarancją wysokiego bezpieczeństwa i spełnia wymagania norm IEC 61439-7 i EN 61851-1. Fachowe podłączenie stacji ładującej wymaga użycia tylko jednego wyłącznika różnicowo – prądowego Typu A. Podłączenie ładowarki do istniejącej sieci elektrycznej przez wykwalifikowanych elektryków jest jeszcze łatwiejsze dzięki wbudowanemu wyłącznikowi prądu szczątkowego DC (6mA=). Wszystkie komponenty zamontowane są w stabilnej i odpornej na zjawiska atmosferyczne obudowie z tworzywa sztucznego. Sama pokrywa obudowy wykonana jest z malowanej proszkowo stali. WALLBOX EV11 można montować na ścianie lub kolumnie, a stopień szczelności IP44 pozwala na jego użytkowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Dzięki modułowej budowie naszego Wallboxa GLB, w każdej chwili można łatwo rozszerzyć jego funkcjonalność (np. o moduł WLAN, czytnik RFID lub cyfrowy licznik energii elektrycznej). Modele z serii TWINBOX GTB posiadają dwa punkty ładowania, co umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów – proste, bezpieczne i oszczędzające miejsce.

W połączeniu z inteligentnymi systemami zaplecza, otrzymujcie Państwo rozwiązania ładowania idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

  • Nowość: Wallbox EV11
  • Wallbox GLB
  • TWINBOX GTB
  • Stacja ładująca dla rowerów eBike